Get Adobe Flash player

Drukarnia

Realizujemy zamówienia na druki cyfrowe, offsetowe, a także wydruki wielkoformatowe. Dla wygody Klientów stworzyliśmy sklep internetowy ułatwiający zamawianie. Niskie ceny, ekspresowa realizacja, najwyższa jakość, darmowa dostawa i sprawdzanie przesłanych do druku plików to nasze atuty.

więcej...

Ceramika reklamowa

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów wbogaciliśmy naszą ofertę o ceramikę reklamową, która jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych narzędzi reklamy. Kubki, szklanki i kufle z nadrukiem to obecnie najbardziej atrakcyjne gadżety reklamowe.

więcej...

Gadżety z nadrukiem

Nie sposób sobie dziś wyobrazić reklamy bez gadżetów z nadrukiem. W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo najszerszą gamę produktów najwyższej jakości, na których umieścimy Państwa logo, a  także dane teleladresowe. Stawiamy na wysoką jakość, szybką realizację i rozsądne ceny.

więcej...

Szukasz solidnego partnera w biznesie? Dobrze trafiłeś!


"Firma Sors od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie poligrafii i materiałów reklamowych. Wieloletnie doświadczenie, zespół fachowców i współpraca ze sprawdzonymi dostawcami, pozwala nam na optymalne rozpoznanie i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów.

Współpraca z nami to przede wszystkich:

  • poprawa jakości materiałów reklamowych,
  • znaczne oszczędności na reklamie i poligrafii,
  • skrócenie czasu realizacji zamówień.

Każde zapytanie i zamówienia traktujemy indywidualnie, starając się maksymalnie wykorzystać nasz potrencjał i doświadczenie.

Zapraszam do współpracy!"

Łukasz Chubert prezes zarządu Sors Sp. z o.o.